Aktivity školy

     • Banket "Vítanie jari"

     • Banket "Vítanie jari" - Obrázok 1

      Dňa 14. 04. 2016 sa konala praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky pre V. AH. Žiaci zorganizovali banket  na tému Vítanie jari. Banket sa konal na 9. poschodí. Odborná učebňa techniky obsluhy sa pod rukami žiakov premenila na rozkvitnutú záhradu plnú pestrofarebných kvetov. Vystúpenie folklórneho súboru Chemlon a prednes básne Dianou Ferčákovou nikoho nenechal na pochybách, že ide o oslavu jari a života. Pozvaní hostia mali úžasný gastronomický zážitok nielen z obsluhy, ale aj podávaného banketového menu.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

     • Dievčatá ŠI pri Hotelovej akadémií na stupni víťazov – Majstrovstva Slovenska v elektronických šípkach

     • Dievčatá ŠI pri Hotelovej akadémií na stupni víťazov – Majstrovstva Slovenska v elektronických šípkach - Obrázok 1Dňa 1.9.2015 začal nový život názvom internát. Nevedel nikto, čo taký internát dokáže poskytnúť. Veľkou tradíciou a znakom internátu boli, aj sú elektronické šípky. S kamarátkami sa nám to zdal dobrý nápad sa priučiť v tomto nenáročnom športe. Začiatky „pestovania“ tohto športu sa videli zábavné. Už len úspechom bolo sa trafiť do terča, pretože internátne steny tiež zažili riadne trefy. Každodenná rutina bolo prísť zo školy, zahodiť tašku do kúta a vziať šípky do rúk. Každým dňom už bolo cítiť zlepšenie. Až prišiel osudný deň, keď pán vychovávateľ Drančak nám oznámil, že nás chce vziať do Košíc na súťaž. Pozostávala z troch kôl, kde sme sa my dievčatá aj chlapci umiestňovali vždy v top trojke. Ako sa hovorí: „ Každým tréningom si bližšie k úspechu.“ O pár mesiacov sme sa zúčastnili majstrovstiev Slovenska. Tam ešte ako „neoťukané“ sme sa neumiestnili.

      Prišiel druhý rok a veľká motivácia. Bol to takzvaný kolotoč – koniec vyučovania, taška do kúta a šípky do ruky. Toto hobby nám prirástlo priam k srdcu. Znova sme ako šíp preleteli 3 kolá s výborným umiestnením.

      Dňa 8.4.2016 sme sa zúčastnili majstrovstiev Slovenska v Poprade. Cestou do Popradu vládla skvelá nálada a obrovská motivácia vyhrať. Keď sme tam dorazili, hlavou mi prešla myšlienka, keď mi môj otec povedal: „Ak nevyhráte aspoň 3.miesto, vyložím vás na Starine a domov pôjdete pešo.“ Touto „milou vyhrážkou“ sme sa prebojovali až o boj o 2.miesto.

      Avšak ovládol stres a panika. A teda, dievčatá v zložení : Nikola Makarovičová, Adriana Sušková a Bibiána Legdanová sa umiestnili na krásnom 3. mieste. Chlapci v zložení : Peter Kristiňák, Marek Balberčák, Ivo Dziak a Patrik Lenger sa aj napriek veľkej snahe umiestnili na 5.mieste. Pocit z pekného umiestnenia bol neopísateľný.

      Tie hodiny tréningu sa vždy odzrkadlia na výsledku. V takomto stredoškolskom veku je skvelé rozvíjať si talent a robiť niečo, aby sme v budúcnosti mohli rozprávať našim deťom o našom životnom štýle. Každý pád znamená vstať a nevzdávať sa. Preto by si mal každý nájsť svoje „hobby“, aby mal dobrý pocit zo seba. A preto v mene nás „šípkarov“ chcem poďakovať pánovi vychovávateľovi  PhDr.Dušanovi Drančakovi, že to s nami nevzdal, že aj s nedostatočnou energiou nás donútil trénovať a dúfam, že mu takúto radosť budeme rozdávať každý rok.

      P.S: pešo sme nešli.

      Bibiána Legdanová

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

     • Jedlá starých materí

     • Jedlá starých materí - Obrázok 1Žiaci tretích ročníkov Hotelovej akadémie, v odboroch kuchár a čašník, servírka 15. 04. 2016 v školskej Reštaurácii Siesta pripravili výstavku jedál a slávnostných tabúľ na tému „Poklady starých materí“. Pod vedením majstrov odbornej výchovy žiaci odboru kuchár pripravovali jedlá starých materí, ktorých recepty  si poprinášali aj od svojich starých mám. Sortiment pripravených jedál vystavený na bufetovom stole s možnosťou ochutnávky pozostával z týchto obľúbených a stále aktuálnych jedál: Džadky, Domáci chlieb, Demikát, Kačica s lokšou, Tatárčané pirohy, Moravské koláče, Zelerové placky, Mrkvové placky, Zemiakové placky, Pečené buchty, Ovocné knedle, Parené buchty, Šúľance, Šišky, Závin makový, Závin kakaový, Kysnutý  koláč s posýpkou, Bábovka starej mamy, Pečené zemiaky, Plnená kapusta, Pečené pirohy s kapustou, Osie hniezda, Pečená klobása, Plnené zemiaky, Halušky s bryndzou, Halušky s kapustou, Šošovicový prívarok, Plnený kapustný  list, Hrachová kaša s klobásou.

      V odbor čašník, servírka žiaci s majsterkami odbornej výchovy vyzdobili priestory Reštaurácie Siesty a pripravili výstavne tabule na témy: Prebúdzanie sa jari, Staré matere a Deň matiek. Celý deň bol prezentáciou nápadov, fantázie a zručnosti žiakov z oblasti gastronómie.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

     • Súťaž MAJSTRO GASTRO

     • Súťaž MAJSTRO GASTRO - Obrázok 1V učebniach gastronomických predmetov školy sa  dňa 07. 04. 2016 zorganizoval 12. ročník súťaže mladých kuchárov a čašníkov MAJSTRO GASTRO. Súťaž bola zameraná na prezentáciu a preukázanie odborných vedomosti a zručnosti žiakov v odbore kuchár a v odbore čašník, servírka. Na súťaž sa prihlásilo 43 žiakov našej školy a 3 žiaci z partnerskej školy ZESPÓL SZKÓL NR 1 IM. KAROLA ADAMIECKIEGO zo Sanoku z Poľska. V odbore kuchár bolo prihlásených v štyroch kategóriách 26 žiakov a v odbore čašník, servírka v štyroch kategóriách 20 žiakov. Žiaci súťažili v jednotlivých kategóriách podľa ročníkov v týchto disciplínach:

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

      Kategória čašník, servírka:

      1. ročník

      Príprava dochucovacích prostriedkov                      

      Príprava prenosných tanierov                                  

      2. ročník

      Skladanie papierových obrúskov                              

      Podávanie a debarasovanie predjedál                    

      3. ročník

      Nalievanie digestívu                                                 

      Prekladanie predjedál pri zložitej obsluhe   

      4. ročník

      Príprava slávnostnej tabule                                     

      Porciovanie ovocia                                                                    

      Kategória kuchár:

      1.ročník

      Príprava zeleninového šalátu

      2. ročník

      Príprava cesta

      3. ročník

      Príprava palaciniek – 3 porcie ako múčnik:   

      4. ročník

      Pripraviť 3 porcie slávnostného dezertu       

      Víťazi

       

      umiestnenie

      Odbor kuchár

      1.  
      1. miesto

      Branislav Platko - I. A

       

      1. miesto

      Viktória Murgašová – I.AH

       

      1. miesto

      Viktória Babinská – I. AH

      1.  
      1. miesto

      Michal Bobaľa- II.A

       

      1. miesto

      Henrieta Holubová - II.AH

       

      1. miesto

      Štefan Bačár - II.A

      1.  
      1. miesto

      Richard Kočík - III.A

       

      1. miesto

      Weronika Szylar - Poľsko

       

      1. miesto

      Klaudia Zarembová - III.AH

      1. ročník
      1. miesto

      Bednárik Ján - IV.A

       

      1. miesto

      Aleksandra Blazejowska - Poľsko

       

      1. miesto

      Lucia Krámová - IV.AH

      Víťazi

       

      umiestnenie

      Odbor čašník, servírka

      1. ročník
      1. miesto

      Ihnátová Nikola – I.A

       

      1. miesto

      Ferencová Nikola – I.A

       

      1. miesto

      Jankajová Andrea – I.A

      1. ročník
      1. miesto

      Klapáková Nina – II.AH

       

      1. miesto

      Samuel Taliga - II.A

       

      1. miesto

      Klaudia Jevičová - II.A

      1. ročník
      1. miesto

      Babjaková Viktória - III.BH

       

      1. miesto

      Blahníková Dominika - III.AH

       

      1. miesto

       neudelené

      1. ročník
      1. miesto

      Angelika Szalankiewicz - Poľsko

       

      1. miesto

      Barbora Bednarská - IV.AH

       

      1. miesto

      Alžbeta Jakubová - IV.B

       

      Víťazom srdečne blahoželáme.

     • Aktívny preklad v anglickom jazyku

     • Dňa 22.03.2016 žiaci Hotelovej akadémie súťažili v AKTÍVNOM PREKLADE z anglického jazyka. V kategórii A sa zúčastnilo 6 žiakov 1. a 3. ročníka. V kategórii B súťažilo 10 žiakov 4. a 5. ročníka.

      Žiaci mali 60 minút na zvládnutie plynulého prekladu do slovenského jazyka, kde preukázali svoje vedomosti zo slovnej zásoby, štylistiky a geografie.

      Kategória A

      1. Natália Lukčíková III. BH
      2. Kristián Ficik III. BH
      3. Miriama Krivjančinová III. A

       

      Kategória B

      1. Erik Pankovčin V. BH
      2. Dominika Lechanová V. AH
      3. Enrico Citrjak V. BH

       

      Víťazom blahoželáme!

     • Projektová súťaž

     • V mesiaci február sme vyhodnotili projektovú súťaž pre 1. – 2. – 3. ročník, ktorá bola zameraná na život a dielo Williama Shakespeara. Naši žiaci prezentovali pri svojich projektoch svoje znalosti z anglického jazyka, výtvarný talent a zaujali nápaditosťou svojich zaujímavých spracovaní dramatického diela a života Williama Shakespeara.

      1. Terézia Sidová III. AH
      2. Radka Vozárová I. A
      3. Slavomíra Riganová I. A

       

      Srdečne blahoželáme!

     • BARDEJOVSKÝ BARISTA

     • BARDEJOVSKÝ BARISTA - Obrázok 1

      Súťaž Slovak barista cup 2016 sa 9. marca 2016 konala v Bardejove. Organizátorom súťaže bola Hotelová akadémia Jána Andraščíka v Bardejove a Academy of coffee s odborným garantom Oldřichom Holišom. Spolu súťažilo 17 súťažiacich z celého Slovenska a z Poľska. Našu školu reprezentoval žiak IV. AH Dávid Balko. Súťažiaci si sily zmerali v nastavovaní mlynčeka, prípravy dvoch capuccín a dvoch voľných nápojov.

       

      Na celkovú správnosť výsledkov a plynulosť súťaže dohliadali: coffeológ Oldřich Holiš, technickí komisári Kamil Kováč a Oldřich Holiš ml., degustační komisár Jozef Nemeth a riaditeľka Academy of coffee p. Nikoleta Šalmíková.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

     • Pozvánka na plenárnu schôdzu rodičovského združenia

     • Pozývame zákonných zástupcov žiakov  na  plenárnu schôdzu rodičovského združenia, ktorá sa bude konať dňa 21. marca 2016 (pondelok) o 15.00 hod. v školskej jedálni.

      Program: voľby zástupcov rodičov do Rady školy pri Hotelovej akadémii.

      Po skončení plenárnej schôdze sa uskutočnia triedne schôdze rodičovského združenia v jednotlivých triedach.

     • Voľby členov do rady školy

     • Určenie miesta, termínu a času konania volieb do Rady školy pri Hotelovej akadémii

      Pedagogickí zamestnanci:

      Počet  zvolených zástupcov: 2

      Miesto: zborovňa školy

      Termín: 21. 03. 2016

      Čas: 14,15 hod.

       

      Nepedagogickí zamestnanci:

      Počet  zvolených zástupcov: 1

      Miesto: miestnosť č. 239 Veľký salónik

      Termín: 21. 03. 2016

      Čas: 13,00 hod.

       

      Žiaci:

      Počet  zvolených zástupcov: 1

      Miesto: spoločenská miestnosť - 9. poschodie školy

      Termín: 21. 03. 2016

      Čas: 12,00 hod.

       

      Rodičia:

      Počet  zvolených zástupcov: 3

      Miesto: školská jedáleň

      Termín: 21. 03. 2016

      Čas: 15,00  hod.

       

      Kandidáta do rady školy za pedagogických zamestnancov školy, ostatných zamestnancov školy a rodičov žiakov školy môže po jeho súhlase navrhnúť ktorýkoľvek z oprávnených voličov riaditeľovi školy do termínu konania volieb.

     • Oznam

      • z dôvodu externej časti a písomnej formy internej časti maturitných skúšok 15. – 16. 03. 2016   nebude v škole prebiehať teoretické vyučovanie.  Praktické vyučovanie sa uskutoční podľa platného rozvrhu hodín.
    • Smútočné oznámenie
     • Smútočné oznámenie

     •                                                                                                                                Kto v srdci žije, neumiera...

       

      Riaditeľstvo Hotelovej akadémie v Humennom s hlbokým zármutkom oznamuje, že dňa 6.  marca 2016 nás navždy opustila naša dlhoročná spolupracovníčka a priateľka

      Mária Komarová

      *24. 03. 1965       † 06. 03. 2016

      Ak ste ju poznali, venujte jej s nami tichú spomienku.

      Odpočívaj v pokoji!

       

     • MASTER CUP 77

     • MASTER CUP 77 - Obrázok 1Slovenská barmanská asociácia v spolupráci s Goral Vodka MASTER usporiadali dňa 29.1.2016 barmanskú súťaž kategória - JUNIOR MASTER CUP v Bratislave. Našu školu reprezentovalo dvojčlenné družstvo v zložení Tatiana Timurová z II.A triedy a Dávid Balko z IV.AH triedy. Žiaci miešali 3 porcie drinkov v kategórií BEFORE DINNER COCKTAIL. Umiestnili  sa v striebornom a bronzovom pásme.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

    • Danubius Gastro Bratislava
     • Danubius Gastro Bratislava

     • V rámci krúžku VIAC AKO PENIAZE v dňoch 28.01. - 29.01.2016  absolvovali odbornú exkurziu  žiaci III.BH, IV.AH a V.AH  na  už  23. ročník Medzinárodného veľtrhu  gastronómie Danubius Gastro  Bratislava. Súčasťou tohto veľtrhu bol aj 22. ročník veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour, Poľovníctvo a oddych 23. Medzinárodná špecializovaná výstava, Wellness  a fitness 8. Medzinárodná špecializovaná výstava, Exposhop 16. výstava strojov a technológií pre obchody, Gastropack 15. výstava obalových materiálov a baliacej techniky.   

      Súčasťou exkurzie bola prehliadka historickej časti mesta, kde si žiaci prezreli  najnavštevovanejšie pamiatky Bratislavy, a to Bratislavský hrad,  Starú radnicu, Primaciálny palác, Michalskú bránu a večer ich  ohúril krásne vysvietený Modrý kostolík.  

      29.01.2016 na žiakov  čakalo  výstavisko Incheba, kde  sme mohli vidieť  ucelenú ponuku pre oblasti gastronómie a hotelierstva, od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu.  Neodmysliteľnou súčasťou Danubius  Gastro boli sprievodné podujatia, ktoré porovnávali zručnosti barmanov, baristov, kuchárov, cukrárov, pekárov i someliérov.

      Osobnou účasťou sme podporili aj našich žiakov Dávida Balka a Tatianu Timurovú, ktorý sa zúčastnili na barmanskej súťaži Master Cup.

      Okrem toho nás čakali špecializované výstavy Poľovníctvo a Oddych, Wellness a Fitness, výstava obalových materiálov a baliacej techniky. Veľtrh ITF Slovakiatour nám poskytol  komplexný cestovateľský servis. Mohli sme  porovnať ponuky viac ako 40 cestovných kancelárií, ale aj expozície  jednotlivých regiónov, krajín, miest a obcí. 

      Žiaci sa takejto výstavy zúčastnili po prvýkrát. Mnohí neboli v Bratislave ešte nikdy a tak majú  nezabudnuteľný  zážitok z tejto exkurzie. 

      Informácie o tomto veľtrhu nájdete aj na stránke http://www.incheba.sk/vystavy/danubius-gastro-2/kontakt.html?page_id=9634

     • Sweetcup 2016

     • Sweetcup 2016 - Obrázok 1Dňa 12. februára 2016 sa v Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Prešove uskutočnil  14. ročník súťaže kuchárov, cukrárov a aranžérov Sweetcup 2016 aj s medzinárodnou účasťou. Témou tohto ročníka bolo „S láskou zmeníš kúsok seba“. Súťažiaci v odbore kuchár pripravovali 3 porcie ľubovoľného dezertu, ktorý následne servírovali a prezentovali odbornej porote v reštaurácii Sen. Súťaže kuchárov sa zúčastnilo 17 škôl zo Slovenska a zahraničia (Poľsko, Ukrajina). Našu školu reprezentoval žiak III. A triedy Viktor Kočik, ktorý sa  umiestnil v bronzovom pásme.

      Srdečne blahoželáme

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok 

     • Seminár o pive

     • Seminár o pive - Obrázok 1Dňa 11. 02. 2016 zástupcovia spoločnosti Pivovary Topvar – Dr. Ing. Ján Píry a  Valter Thinschmidt realizovali na našej škole pivné vzdelávanie pre študentov pod názvom „Cervesario – pivná akadémia“. 4  hodinový a pozostával zo všetkých teoretických a praktických oblastí pivnej problematiky - suroviny, výroby piva, vlastností a parametrov pív a zásad starostlivosti o pivo na prevádzkach. Súčasťou kurzu bola aj ukážka správnych a nesprávnych techník čapovania piva. Tréning čapovania piva pre študentov patril medzi najzaujímavejšiu časť programu. Počas prezentácie bolo  k nahliadnutiu  kompletné technické príslušenstvo celej výčapnej techniky. Na kurze sa zúčastnilo 38 žiakov z tried III. AH, III. BH a III. A. Srdečne ďakujeme za prezentáciu zástupcom spoločnosti Pivovary Topvar. V závere kurzu, po úspešnom testovaní, študenti dostali pivný certifikát.   Žiakom k získaniu certifikátov blahoželáme.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok

     • Prezentácia Podnikovohospodárskej fakulty so sídlom v Košiciach

     • Prezentácia Podnikovohospodárskej fakulty so sídlom v Košiciach - Obrázok 1Žiaci IV. A, V. AH a V. BH sa dňa 08. 12. 2015 zúčastnili prezentácie Podnikovohospodárskej fakulty so sídlom v Košiciach. Ing. Jozef Gajdoš, PhD. Predstavil jednotlivé študijné odbory, ktoré ponúka na všetkých troch stupňoch vysokoškolského štúdia, ponúkané v Košiciach a na pedagogickom pracovisku v Michalovciach. Išlo hlavne o tieto odbory:
      na prvom stupni štúdia- odbor: Ekonomika a manažment podniku
       - odbor: Obchodné podnikanie

      na druhom stupni štúdia: - odbor: Ekonomika a manažment podniku so zameraním na finančné riadenie podniku
      na treťom stupni štúdia: - odbor Ekonomika a manažment podniku.
      Oboznámil ich s podmienkami prijímacích skúšok i štúdia na jednotlivých odboroch, s upozornením na možnosti uplatnenia študentov v praxi.
      Prezentácie sa zúčastnil i náš bývalý žiak Jozef Lukáč. Ako študent 5. ročníka danej fakulty, im uviedol svoj vlastné skúsenosti zo štúdia a predstavil „študentský“ život na internáte.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok  

     • Vyhodnotenie súťaže v marketingu

     • Vyhodnotenie súťaže v marketingu - Obrázok 1Dňa 04. 02. 2016 sa vyhodnotila súťaž v marketingu, ktorá bola určená žiakom piateho ročníka odboru hotelová akadémia. Žiaci mali zhotoviť pozvánku a leták na ľubovoľné spoločenské podujatie, prípadne na praktickú časť odbornej zložky maturitnej skúšky. Viaceré návrhy žiakov boli veľmi pekné, takmer na profesionálnej úrovni. Po dohode  žiakov V. AH, V. BH a vyučujúcej Ing. Ivety Obšitníkovej víťazmi sa stali:

      V. AH – Monika Legdanová

      V. BH – Jana Kosťová.

      Víťazom srdečne blahoželáme.

      Pozrite si galériu z tejto akcie kliknutím na vyššie uvedený obrázok  

     • Stredoškolské štipendiá

     • Dôležitý oznam

      pre všetkých žiakov, ktorí poberajú štipendium v školskom roku 2015/2016

      V mesiaci február 2016 je potrebné nanovo doručiť všetky potvrdenia na priznanie štipendia a výpis z klasifikácie za 1. polrok 2015/2016 (nová žiadosť sa nepodáva).

      Potrebné doklady:

      1. z titulu hmotnej núdze - aktuálny doklad z úradu práce o poberaní dávok pomoci v hmotnej núdzi (dátum na potvrdení február 2016)
      1. z titulu životného minima - príjem za kalendárny rok 2015 (všetky doklady)

       

      Termín na doručenie všetkých dokladov: 29. 02. 2016

      Miesto doručenia: sekretariát školy

      Bližšie informácie na sekretariáte (zoznam potrebných dokladov).

      !!! Žiaci, ktorí v mesiaci február nepredložia doklady alebo na základe predložených dokladov nespĺňajú podmienky na poberanie štipendia v druhom polroku riaditeľka školy vydá rozhodnutie o odňatí (zrušení) štipendia s účinnosťou od 1.2.2016 !!!

     • Ponuka študijných odborov pre školsky rok 2016/2017

     • Ponuka študijných odborov pre školsky rok 2016/2017 - Obrázok 1

     • Angličtinár roka 2015/2016

     • 27.1. 2016 sa 14 študenti našej školy zúčastnili tohtoročného kola súťaže Angličtinár roka 2015/2016. 

      Cieľom súťaže je motivovať študentov k štúdiu anglického jazyka a tých najlepších odmeniť za ich vedomosti. Súťaž zároveň umožňuje študentom porovnať ich jazykovú úroveň s rovesníkmi na Slovensku a v Českej republike.

      Najlepšie výsledky dosiahli títo študenti:

      1. Patrik Reby  II. AH
      2. Erik Pankovčin  V. BH
      3. Katarína Kislanová  III. AH
      4. Terézia Lazorová  I. A
      5. Jakub Rada  III. AH, Enrico Citrjak  V. BH

      Angličtinár roka 2015/2016 - Obrázok 1  Angličtinár roka 2015/2016 - Obrázok 2  Angličtinár roka 2015/2016 - Obrázok 3  Angličtinár roka 2015/2016 - Obrázok 4 

      Tešíme sa a blahoželáme :)
  • Kontakty

   • Hotelová akadémia, Štefánikova 28, Humenné
   • skolahahe@gmail.com
   • spravcahahe@gmail.com
   • tel/fax: +421 57 7752394 - sekretariát, riaditeľka školy, tel: +421 57 7755144 - ústredňa, tel: +421 57 7754134 - technicko-ekonomický úsek, tel: +421 57 7885490 - zástupca RŠ pre teoretické vyučovanie, tel: +421 57 7750337 - zástupca RŠ pre praktické vyučovanie, email na zodpovednú osobu GDPR: zodpovednaosobahahe@gmail.com
   • Štefánikova 28, 066 01 Humenné
   • IČO: 17078393
   • DIČ: 2021217231
 • Fotogaléria

  • MIKULÁŠ
  • Projekt finančnej gramotnosti „Finančný mešec“
  • Cvičný raut III.AH
  • Deň otvorených dverí
  • Imatrikulácia 2018
  • Rozlúčka s maturantmi
  • Adoptuj si ma
  • Barmanský kurz 2018
  • Raut V.BH 2018
  • Majstro Gastro 2018
  • Raut V.AH 2018
  • Ekologicky na našej škole