• Ing. Beáta Balážová
      • Ing. Beáta BalážováMajster odbornej výchovy
      • Mgr. Jana Baníková
      • Mgr. Jana BaníkováUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: I. AH
      • Mgr. Martin Brečka
      • Mgr. Martin BrečkaUčiteľ strednej školy
      • Mgr. Lenka Capcarová
      • Mgr. Lenka CapcarováIný nepedagogický zamestnanec
      • Bc. Radoslav Cerula
      • Bc. Radoslav CerulaMajster odbornej výchovy
      • Mgr. Jana Cichá
      • Mgr. Jana CicháIný nepedagogický zamestnanec
      •  Milan Cmár
      • Milan CmárÚdržbár
      • PhDr. Dušan Drančak
      • PhDr. Dušan DrančakVychovávateľ
      • Mgr. Monika Drančaková
      • Mgr. Monika DrančakováVychovávateľ
      • PaedDr. Iveta Dubecká
      • PaedDr. Iveta DubeckáUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: IV. AH
      • Mgr. Mária Dubiaková
      • Mgr. Mária DubiakováUčiteľ strednej školy
      • Mgr. Dagmar Dudášová
      • Mgr. Dagmar DudášováUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: V. AH
      • MVDr. Ľudmila Ďuričková
      • MVDr. Ľudmila ĎuričkováUčiteľ strednej školy
      •  Mária Džupinová
      • Mária DžupinováVrátnik
      • Bc. Ľubomír Forró
      • Bc. Ľubomír ForróMajster odbornej výchovy
      • Mgr. Zuzana Gémešová
      • Mgr. Zuzana GémešováUčiteľ strednej školy
      • Ing. Mária Gergelčíková
      • Ing. Mária GergelčíkováÚčtovník
      •  Eva Halušková
      • Eva HaluškováKuchár
      • Mgr. Gabriela Hrehová
      • Mgr. Gabriela HrehováUčiteľ strednej školy
      •  Ľudmila Hudáková
      • Ľudmila HudákováVychovávateľ
      • PaedDr. Ondrej Chalachan, PhD.
      • PaedDr. Ondrej Chalachan, PhD.Učiteľ strednej školy
      • Ing. Mariana Chudíková
      • Ing. Mariana ChudíkováRiaditeľ
      • Mgr. Gabriela Ivaničová
      • Mgr. Gabriela IvaničováUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: III. A
      •  Emília Jašová
      • Emília JašováUpratovač
      • Mgr. Daniela Karpáčová
      • Mgr. Daniela KarpáčováUčiteľ strednej školy
      •  Viera Kováčová
      • Viera KováčováUpratovač
      • Ing. Monika Krídlová
      • Ing. Monika KrídlováUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: III. AH
      • PaedDr. Eugen Kudzej
      • PaedDr. Eugen KudzejUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: II. AH
      •  Emília Lojanová
      • Emília LojanováVrátnik
      •  Alexandra Mastiľáková
      • Alexandra MastiľákováUpratovač
      • Mgr. Ivan Mihalič
      • Mgr. Ivan MihaličVychovávateľ
      • Ing. Juraj Moščák
      • Ing. Juraj MoščákZástupca
      • Mgr. Dana Neupauerová
      • Mgr. Dana NeupauerováVedúci školskej jedálne
      • Ing. Iveta Obšitníková
      • Ing. Iveta ObšitníkováUčiteľ strednej školy
        Triedny učiteľ: IV. A
      •  Mária Oharčáková
      • Mária OharčákováKuchár
      • Ing. Viera Pencáková
      • Ing. Viera PencákováUčiteľ strednej školy
      •  Cecília Pipáková
      • Cecília PipákováIný nepedagogický zamestnanec
      • Ing. Mária Pirošová
      • Ing. Mária PirošováIný nepedagogický zamestnanec
      •  Jana Pohlová
      • Jana PohlováUpratovač
      • Ing. Anna Repková
      • Ing. Anna RepkováUčiteľ strednej školy
    • Kontakty

      • Hotelová akadémia, Štefánikova 28, Humenné
      • skolahahe@gmail.com
      • spravcahahe@gmail.com
      • tel/fax: +421 57 7752394 - sekretariát, riaditeľka školy, tel: +421 57 7755144 - ústredňa, tel: +421 57 7754134 - technicko-ekonomický úsek, tel: +421 57 7885490 - zástupca RŠ pre teoretické vyučovanie, tel: +421 57 7750337 - zástupca RŠ pre praktické vyučovanie, email na zodpovednú osobu GDPR: zodpovednaosobahahe@gmail.com
      • Štefánikova 28, 066 01 Humenné
      • IČO: 17078393
      • DIČ: 2021217231
  • Fotogaléria

    • Deň otvorených dverí
    • Imatrikulácia 2018
    • Rozlúčka s maturantmi
    • Adoptuj si ma
    • Barmanský kurz 2018
    • Raut V.BH 2018
    • Majstro Gastro  2018
    • Raut V.AH 2018
    • Ekologicky na našej škole
    • Aktívny preklad
    • Projektová medziročníková súťaž
    • Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach.