1. VÝZVA NA 2% Z DANE

• V Ý Z V A

Vážení rodičia a priatelia Hotelovej akadémie v Humennom

rozhodnite o použití 2 % (3 %) z Vašich daní!

Vedenie Hotelovej akadémie a Neinvestičný fond Hotelovej akadémie v Humennom sa na Vás obracajú so žiadosťou, aby ste využili možnosť poukázať sumu 2 % (3%) z Vami zaplatenej dane z príjmu za predchádzajúce zdaňovacie obdobie, v prospech našej školy.

Neinvestičný fond Hotelovej akadémie v Humennom je registrovaný prijímateľ časti dane z príjmu a garantuje, že Vami poukázané finančné prostriedky budú použité v rámci zákona a stanov Neinvestičného fondu Hotelovej akadémie v Humennom na rozvoj školy, ochranu a podporu zdravia a vzdelávania, rozvoj duchovných hodnôt, zvýšenie úrovne vyučovacieho procesu a na podporu mimo vyučovacích akti­vít žiakov našej školy.

Využite svoju možnosť a rozhodnite sami o poukázaní sumy 2 % (3 %) z Vašej dane pre konkrétneho prijímateľa, v opačnom prípade o anonymnom použití dane rozhodne štát. Toto rozhodnutie Vás nič ne­stojí, ale ním pomôžete zlepšiť študijné podmienky pre Vaše deti, našich žiakov!

Postup pre zamestnancov:

1.      Požiadajte svojho zamestnávateľa o vystavenie dokladu: Potvrdenie o zaplatení dane.

2.      Do Vyhlásenia o poukázaní sumy vo výšky 2 % (3 %) zaplatenej dane (tlačivo sa nachádza na stránke školy www.hahe.edupage.org a zároveň ho môžete získať v tlačenej verzii prostredníctvom triedneho učiteľa) stačí doplniť Vaše identifikačné údaje a spolu s Potvr­dením o zaplatení dane ich odovzdať svojmu miestne príslušnému správcovi dane (daňovému úradu podľa Vášho bydliska).

Podnikatelia Identifikačné údaje uvedú priamo do daňového priznania v termíne do 31. marca!

Identifikačné údaje:

·      IČO: 36155551

·      Právna forma: Neinvestičný fond

·      Obchodné meno/názov: Neinvestičný fond Hotelovej akadémie v Humennom

·      Sídlo: Štefánikova 28, 066 01 Humenné

Za Vaše rozhodnutie poukázať sumu zo zaplatenej dane pre Neinvestičný fond Hotelovej akadémie v Humennom Vám vopred srdečne ďakujeme.

• Aktívny preklad
    • Projektová medziročníková súťaž
    • Majstrovstvá Slovenska v elektronických šípkach.
    • Valentin
    • Vedomostný kvíz v ŠI
    • Stolnotenisový turnaj žiakov školského internátu
    • Večer kolied a spevu