• Po dvoch rokoch hoteláci opäť na lyžiarskom kurze

• V tomto školskom roku,, sa opäť študenti Hotelovej akadémie v Humennom zúčastnili Lyžiarskeho kurzu. V prvom termíne to boli žiaci druhého ročníka, ktorí sa už na tradičnom mieste, v lyžiarskom stredisku Drienica,  naučili lyžovať či na najdlhšej sedačkovej lanovke na Slovensku obzreli lyžiarske svahy na kopci Lysá, oddychovali vo wellnese a samozrejme spoločne trávili čas večer, po lýžovačke.

Pozrite si pár fotografií, či prečítajte si názor Janky z II.AH.

Lyžiarsky výcvik bol super veľmi som si ho užila bolo aj veľa bolesti v nohách a tresty za meškanie na obedy ale všetko sa dalo zvládnuť keď sa chcelo, bolo veľa srandy a zábavy po večeroch. Naučila som sa lyžovať tak aby som dokázala zjazdiť dole bez pádu.

ek

• Deň sv. Valentína

• Odborná učebňa techniky obsluhy na 9. poschodí sa vo štvrtok 16. 02. 2023 stala miestnosťou, kde sa konal cvičný banket IV. AH triedy pri príležitosti dňa sv. Valentína. Študenti si pozvali svojich rodičov, najmä mamky, ktorým chceli ukázať svoje zručnosti nielen pri príprave banketového menu, ale aj pri obsluhe. Tak rodičia mali možnosť vidieť, čo sa doteraz na škole naučili. Parmezánový košíček s brokolicovo-kuracím šalátom, hovädzí vývar, bravčová panenka s plnenými zemiakmi a  grilovanou zeleninou alebo pavlovky boli gastronomickým zážitkom pre všetkých pozvaných.